BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 4776144
nr 477 6144
Bordslampa
figurin porslin [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 33 + skärm
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2007
kl 17:54:24
30/7 15:07:54